O firmie


o-firmie.jpg

 

O firmie Marcar Trucks Jarosław Gruszka

MARCAR TRUCKS Opole to nowa firma na opolskim rynku motoryzacyjnym. W Opolu przy ulicy Oleskiej 119 na 1,5 ha placu mieści się nasz nowoczesny i świetnie wyposażony warsztat. 

Jako Autoryzowana Stacja Obsługi MAN TRUCK & BUS POLSKA zajmujemy się serwisem gwaracyjnym i pogwarancyjnym oraz sprzedażą części zamiennych pojazdów niemieckiego producenta. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie naprawy pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz naczep innych producentów.

Nasz świetnie wyposażony magazyn, wraz z codziennymi dostawami części, pozwala na sprawną i rzetelną naprawę Państwa pojazdu ciężarowego niezależnie od typu czy marki - co wprost przekłada się na krótsze przestoje w wykorzystaniu Państwa pojazdu i realizację zleceń.

Atrakcyjna lokalizacja naszego obiektu pozwala na dotarcie do nas nie tylko z centrum Opola. Bezpośredni zjazd z obwodnicy miasta pozwala na płynny dojazd podróżujących autostradą A4 w kierunku Górnego Śląska czy Wrocławia, oraz drogami krajowymi DK 45, DK 46, czy DK 94 z kierunku Częstochowy, Kędzierzyn-Koźla, Tarnowskich Gór, Strzelec Opolskich, Nysy, Brzegu, Oławy, Kluczborka, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Raciborza.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

MARCAR TRUCKS - Partner Serwisowy MAN TRUCK & BUS POLSKA
45 - 231 Opole ul. Oleska 119